Soustředění na Zillertalu

Protože se sněhem v naší republice to nevypadá vůbec dobře, tak se členové našeho oddílu si prodloužili tento víkend a vydali se na soustředění do Rakouského střediska Zillertal. Atmosféra byla příjemná, přijeli jsme ve čtvrtek pozdě večer a hned v pátek jsme se s plnou vervou vrhli na trénování a stáli jsme pod lanovkou, ještě než ji pustili. Náladu nám nezkazilo ani špatné počasí a ne příliš dobrá viditelnost. V sobotu bylo počasí lepší. Spousta nově napadaného sněhu pěkně upravená, takže dopolední trénink se nesl v příjemném duchu. Spousta nového sněhu ale nezůstala upravená dlouho a tak po polední pauze jsme už museli jezdit mezi muldami. V neděli se počasí opět obrátilo proti nám, ale to nikomu nevadilo, protože jsme se všichni pořádně oblékli, potrénovali a potom jsme se už těšili domů. Cestou jsme si v autě zpívali a hráli slovní hry na cesty, jako je „hádej co si myslím“ nebo slovní fotbal. Soustředění se dle našeho názoru moc povedlo a už se těšíme na týdenní pobyt ve Špindlerově Mlýně, který náš čeká příští týden o jarních prázdninách.

Marek Nešpor nominován na mezinárodní závody
24. 1. 2013

Náš člen, Marek Nešpor si díky svým výborným výsledkům v letošní sezóně vybojoval nominaci na mezinárodní závody SkiInterKriterium v Říčkách v Orlických horách. Je to úžasný úspěch a Markovi moc gratulujeme.

Marek Nešpor 3. na republikových závodech
23. 1. 2013

Dne 22.1.2013 se náš člen Marek Nešpor umístil na nádherném třetím místě ve slalomu na republikových závodech v Říčkách v Orlických horách. Moc gratulujeme.

Soustředění v St. Katarině
28. 11. 2012

Ve dnech 1.-8.12. 2012 je naplánováno spojené lyžařské soustředění oddílů LK Olomouc a TJ Chvalčov. Mezi členy panují přátelské vztahy a na společně stávený týden na horách se už moc těší.

Soustředění na Stubai
22. 11. 2012

Ve dnech 18. - 23. 11. 2012 proběhlo soustředění starších dětí v Rakousku na ledovci Stubai.

Soustředění Karlov
3. 8. 2012

Ve dnech 13. - 16.8. 2012 proběhne v Karlově kondiční soutředění žáků a juniorů.